Facebook Matbloggen Instagram

Kontakta oss

Saigon Group HQ

Vi servar er på följande språk

Svenska   /   Engelska   /   Vietnamesiska   /   Mandarin   /   Kantonesiska   /   Malaysiska   /   Thailändska   /   Kambodjanska

Saigon Nordstan

Lilla Klädpressargatan 15
411 05 Göteborg
Tel. +46 (0)31 151600
Öppet: vardagar 10-20, helger 10-18

Huvudkontor & Centrallager

Hjällbovägen 103
424 69 Angered
Tel: +46 (0)31 3378400
Öppet: vardagar 8-18, helger stängt

Saigon Gross

Hjällbovägen 103
424 69 Angered 
Tel. +46 (0)31 487488 
Öppet: vardagar 9-19, helger 10-18

Quang Nguyen

AiA (Allt i Allo)

quang@saigon.se

Minh Nguyen

Inköp & Etableringschef

minh@saigon.se

Chanh Nguyen

Saigon Gross Ansvarig

chanh@saigon.se

Julia Nguyen

AiA (Allt i Allo)

julia@saigon.se

Xuan Tran

Ekonomi & Administration

xuan@saigon.se

Pranee Liangpansakul

Innesäljare

pranee@saigon.se

Wei Yip

Innesäljare

wei@saigon.se

Tinh Hoang

Innesäljare

order@saigon.se

Chung Pham

Innesäljare

chung@saigon.se